GYM styczen czerwiec 2018

Klub Seniora wrzesie 2016

Gimnastyka dla Seniorów
Bezpłatna gimnastyka rekreacyjna dla osób starszych trwająca od września 2017 do czerwca 2018 roku. Zajęcia rozpoczęły się 22 stycznia 2018 r. Lista zapisów jest zamknięta, ale można wpisać się na listę rezerwową u pani Ewy z Klubu Szafir. Zajęcia finansowane ze środków Urzędu Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.

PONIEDZIAŁKI i ŚRODY  -   I grupa 14:30 – 15:15

-  II grupa 15:15 - 16:00

Klub Seniora

Wszystkich Seniorów z osiedla zapraszamy do spędzenia miłych chwil ze swoimi sąsiadami. Spotkania bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek.
W programie spotkań : decoupage,  filcowanie, szycie, tworzenie i naprawa biżuterii, wykonywanie witraży, kreatywne zajęcia z papierem, quillig – papieroplastyka i origami – artystyczne składanie papieru, wykonywanie masek i kotylionów karnawałowych, a  także pokazy kulinarne.

WTORKI 16:00-18:00