KLUB MIESZKAŃCÓW

Zajecia stałe Stycz 17

Klub Seniora wrzesie 2016

Klub Seniora

Wszystkich Seniorów z osiedla zapraszamy do spędzenia miłych chwil ze swoimi sąsiadami. Spotkania bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na wiek.
W programie kursy : decoupage, tworzenia i naprawy biżuterii, kroju i szycia  oraz sąsiedzie SOS - drobne naprawy krawieckie, a także pokazy kulinarne. Nowość – pokazy tapicerowania.

WTORKI 16:00-18:00

Gimnastyka dla Seniorów
Bezpłatna gimnastyka rekreacyjna dla osób starszych. Zajęcia rozpoczęły się 15 września i trwać będą do 15 grudnia. Lista zapisów jest zamknięta, ale można wpisać się na listę rezerwową u pani Ewy z Klubu Szafir. Zajęcia finansowane ze środków Urzędu Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy.

WTORKI i CZWARTKI  -   I grupa 12:00 – 12:45

-  II grupa 13:00 - 13:45

Sekcja Brydżowa

Pasjonatów gry w brydża  zapraszamy na rozgrywki w  sali widowiskowej klubu. Obecnie grają panie i panowie. Zapraszamy:)